Tapety

Przemień swoje wnętrze w prawdziwe dzieło sztuki dzięki naszym niezwykłym tapetom na ścianę! Nasza kolekcja oferuje nieograniczone możliwości wyrażenia Twojego indywidualnego stylu i wyjątkowego gustu.
Od klasycznych wzorów po nowoczesne abstrakcje, mamy tapety, które dopasują się do każdego pomieszczenia.

TAPETA VISUAL FTSS0001

Fototapety na wymiar wydrukowane według twojego projektu

Odkryj niesamowitą możliwość personalizacji swojego wnętrza dzięki naszym fototapetom na wymiar, Twoje pomieszczenie stanie się wyjątkowe i pełne osobistego charakteru. Wyraź swoją kreatywność i stwórz ścianę, która odzwierciedli Twoje pasje, wspomnienia lub styl życia. To więcej niż fototapeta – to wyraz Twojej indywidualności. Razem z nami stworzysz wnętrze, które będzie inspirujące i niepowtarzalne!

Rodzaje tapet

To produkt, którego nowoczesność polega na zupełnie innej strukturze nakładających się na siebie warstw. Spodnią warstwę stanowi tutaj włóknina poliestrowa, której największą zaletą jest ochrona produktu przed marszczeniem, ale również rozrywaniem. Tapeta na flizelinie jest zatem dość elastyczna i mocna. Poradzimy sobie z jej ułożeniem nawet wówczas, gdy nie jesteśmy wprawionymi majsterkowiczami. Wierzchnią warstwę tapety na flizelinie stanowi papier, a często tworzywo sztuczne, czyli nic innego jak spieniona pianka PVC. Takie wykonanie tapety daje szerokie możliwości dekoratorskie oraz wykończeniowe dowolnych ścian wewnątrz naszego domu.

 
 
Tapety na flizelinie, podobnie jak tradycyjne tapety papierowe, są wykonane z kilku warstw papieru, jednak mają dodatkową warstwę wykonaną z włókniny poliestrowej. Tapety winylowe zaopatrzono z kolei w warstwę winylową, która jest odporna na wilgoć i zacieki, dzięki czemu można je układać także w kuchni lub łazience.

Do druku przyjmujemy

Nie masz pomysłu? Wybierz spośród naszych tapet